Maskenbildner
Skip to main content Skip to search Skip to main navigation

Product information "Oribe Bright Blonde Shampoo 250 ml"

ORIBE Bright Blonde Shampoo • 250 ml

Gently cleanses the hair. Makes the hair look brighter and eliminates yellow tones. 

The shampoo gently cleanses blonde and silver hair while restoring visible luminosity. Its revitalising violet formula corrects unwanted brassiness and yellow tones while brightening natural highlights and refreshing the overall tone.

Application

Apply a small amount of ORIBE Bright Blonde Shampoo for Beautiful Color to wet hair, lather and rinse thoroughly.

For a coordinated blonde-care routine, pair the shampoo with ORIBE Bright Blonde Conditioner for Beautiful Color. The conditioner complements the toning routine while providing moisture, softness and shine.

Explore the complete ORIBE hair care collection at maske berlin for additional products to build a personalised haircare routine.

Contents

1x Oribe Bright Blonde Shampoo, 250 ml

Ingredients

Aqua/Water/Eau, Sodium Lauroyl Methyl Isethionate, Sodium Cocoyl Isethionate, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Cocamide MIPA, Glycerin, Capryloyl/Caproyl Methyl Glucamide, Lauroyl/Myristoyl Methyl Glucamide, Dimethicone, Acrylates/Beheneth-25 Methacrylate Copolymer, Polyglyceryl-3 Caprate, Glycol Distearate, Pentylene Glycol, Propylene Glycol, Parfum/Fragrance, Sodium Lauroamphoacetate, Palmitamidopropyltrimonium Chloride, Amodimethicone, Coconut Acid, Divinyldimethicone/Dimethicone Copolymer, Sodium Isethionate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hydroxyacetophenone, Benzoic Acid, Sodium Benzoate, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Disodium EDTA, Panthenol, Polyquaternium-7, Laureth-23, Laureth-4, Cetrimonium Chloride, Trideceth-15, Trideceth-3, Rice Oil Glycereth-8 Esters, Sunflower Seed Oil Glycereth-8 Esters, Quaternium-95, Sorbitol, Silicone Quaternium-22, Phenoxyethanol, Citric Acid, C12-13 Pareth-23, C12-13 Pareth-3, Salicylic Acid, Propanediol, Dipropylene Glycol, Butylene Glycol, Stearic Acid, Cocamidopropyl Betaine, Alcohol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Acetic Acid, Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower Extract, Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract, Cystine Bis-PG-Propyl Silanetriol, Hydrolyzed Vegetable Protein PG-Propyl Silanetriol, Oryza Sativa (Rice) Seed Protein, Hydrolyzed Vegetable Protein, Phytic Acid, Leontopodium Alpinum Extract, Oryza Sativa (Rice) Extract, Amber Extract, Citrullus Lanatus (Watermelon) Fruit Extract, Gluconolactone, Potassium Sorbate, Citrulline, Ethylhexylglycerin, Rhodiola Rosea Root Extract, Caesalpinia Spinosa Gum, Litchi Chinensis Pericarp Extract, Moringa Oleifera Seed Extract, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Hydrolyzed Linseed Extract, Pisum Sativum (Pea) Extract, Disodium Phosphate, Lecithin, Calcium Gluconate, Benzyl Alcohol, Lepidium Sativum Sprout Extract, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalool, CI 60730 (Ext. Violet 2).


Skip product gallery

Accessory Items

Oribe Gold Lust Transformative Masque 150 ml
Oribe Gold Lust Transformative Masque 150 ml

Content: 0.15 Liter (€533.33 / 1 Liter)

Regular price: €80.00
Oribe Serene Scalp Densifying Treatment Spray 125 ml
Oribe Serene Scalp Densifying Treatment Spray 125 ml

Content: 0.15 Liter (€580.00 / 1 Liter)

Regular price: €87.00
Oribe Gold Lust Restorative Night Crème for Hair 150 ml
Oribe Gold Lust Restorative Night Crème for Hair 150 ml

Content: 0.15 Liter (€546.67 / 1 Liter)

Regular price: €82.00
Skip product gallery

Accessory Items

Oribe Gold Lust Transformative Masque 150 ml
Oribe Gold Lust Transformative Masque 150 ml

Oribe Gold Lust Transformative Masque 150 ml Rekonstruiert und kräftigt jede Faser. Stärkt die Schuppenschicht und füllt Schwachstellen auf. Verbessert die Elastizität und lässt das Haar jugendlich aussehen. AnwendungEinmassieren, einwirken lassen, so lange du möchtest, ausspülen. Benefits• Spendet intensive Nährstoffe und Pflege• Baut wieder auf und stärkt jede Faser• Kräftigt die Haarwurzel und füllt schwache Stellen wieder auf• Verbessert die Elastizität • Gibt überstrapaziertem Haar seine jugendliche Form zurückLieferumfang1x Oribe Gold Lust Transformative Masque, 150 ml InhaltsstoffeAqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Stearamidopropyl Dimethylamine, Cetyl Esters, Amodimethicone, Glycerin, Propanediol, Phenoxyethanol, Hydrogenated Ethylhexyl Olivate, Parfum/Fragrance, Caprylyl Glycol, Isopropyl Alcohol, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Stearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Ethylhexylglycerin, Cetrimonium Chloride, Polysorbate 60, Benzyl Alcohol, Panthenol, Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables, Potassium Sorbate, Chlorphenesin, Sodium Benzoate, Disodium EDTA, C11-15 Pareth-7, Laureth-9, Trideceth-15, Trideceth-3, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, BHT, Trideceth-12, Polysilicone-15, Jojoba Esters, Quaternium-95, Citric Acid, Acetic Acid, Adansonia Digitata Seed Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Caffeine, Citrullus Lanatus (Watermelon) Seed Oil, Moringa Oleifera Seed Oil, Butylene Glycol, Alcohol, Camellia Sinensis Leaf Extract, Chondrus Crispus Extract, Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract, Jasminum Officinale (Jasmine) Flower Extract, Ribes Nigrum (Black Currant) Fruit Extract, Cystine Bis-PG-Propyl Silanetriol, Hydrolyzed Vegetable Protein PG-Propyl Silanetriol, Hydrolyzed Vegetable Protein, Niacinamide, Santalum Album (Sandalwood) Extract, Leontopodium Alpinum Extract, Tocopherol, Vegetable Amino Acids, Cupressus Sempervirens Seed Extract, Oryza Sativa (Rice) Seed Protein, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Phytic Acid, Oryza Sativa (Rice) Extract, Gluconolactone, Biotin, Litchi Chinensis Pericarp Extract, Moringa Oleifera Seed Extract, Disodium Phosphate, Calcium Gluconate, Limonene, Hexyl Cinnamal.

Content: 0.15 Liter (€533.33 / 1 Liter)

Regular price: €80.00
Oribe Serene Scalp Densifying Treatment Spray 125 ml
Oribe Serene Scalp Densifying Treatment Spray 125 ml

ORIBE Serene Scalp Densifying Treatment Spray 125 ml Ultra-lightweight treatment for thinning hair – for more volume, fullness and denser-looking hair The ORIBE Serene Scalp Densifying Treatment Spray is an ultra-lightweight scalp treatment designed for thinning hair. It instantly adds volume at the roots and, with regular use, helps hair look denser over the course of three months. At the same time, the formula refreshes, hydrates and revitalizes the scalp. The fragrance-free treatment is designed to be used after every wash. Lightweight formula for fuller-looking hair The formula combines Capixyl™, a biomimetic peptide with red clover extract, with pea sprout extract and densifying polymers. Capixyl™ helps promote fuller, thicker and healthier-looking hair. Pea sprout extract helps restore elasticity and strengthen the hair, while densifying polymers provide immediate volume, body and density. Benefits Designed for thinning hair Instantly adds volume at the roots Helps create fuller and denser-looking hair with regular use Refreshes, hydrates and revitalizes the scalp With Capixyl™, pea sprout extract and densifying polymers Provides antioxidant protection against free-radical and environmental damage Fragrance-free Ultra-lightweight texture How to use Mist directly onto the scalp in clean, damp hair. Style as usual. For best results, use after every wash. The formula instantly plumps the hair at the roots and helps create denser-looking strands over the course of three months. Contents1 × ORIBE Serene Scalp Densifying Treatment Spray, 125 ml Ingredients Aqua/Water/Eau, Butylene Glycol, Dimethyl Isosorbide, Polysorbate 20, AMP-Acrylates/Allyl Methacrylate Copolymer, Niacinamide, Panthenol, Sodium PCA, Allantoin, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Glycerin, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Citric Acid, Dipotassium Glycyrrhizate, Sodium Lactate, Dextran, Arginine, Aspartic Acid, PCA, Acetyl Tetrapeptide-3, Trifolium Pratense (Clover) Flower Extract, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Glycine, Alanine, Pisum Sativum (Pea) Sprout Extract, Serine, Valine, Potassium Sorbate, Arctium Majus Root Extract, Arnica Montana Flower Extract, Ascorbic Acid, Calendula Officinalis Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Citrus Limon (Lemon) Peel Extract, Hedera Helix (Ivy) Leaf Extract, Isoleucine, Lamium Album Extract, Nasturtium Officinale Extract, Pinus Sylvestris Bud Extract, Proline, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract, Threonine, Biotin, Tocopheryl Acetate, Tropaeolum Majus Flower Extract, Histidine, Phenylalanine, Benzoic Acid, Chlorphenesin, Sodium Dehydroacetate, Limonene.

Content: 0.15 Liter (€580.00 / 1 Liter)

Regular price: €87.00
Oribe Gold Lust Restorative Night Crème for Hair 150 ml
Oribe Gold Lust Restorative Night Crème for Hair 150 ml

Oribe Gold Lust Restorative Night Cream for Hair 150 ml A regenerating night cream for your hair. Powerful biomimetic lupine flower peptides and revitalizing eucalyptus extract work in harmony in this leave-in nighttime ritual to deeply repair and restore hair while enveloping the senses in a soothing, calming aura. Hair is transformed into ultra-soft, silky strands with a youthful shine. Wake up to hair that’s revitalized with every dawn.Intensively repairs even extremely damaged hair, leaving it healthy, shiny, and more youthful-looking.Transforms and regenerates every single hair fiber, ensuring your hair is softer and smoother in the morning.Helps repair split ends overnight and prevent future damage.Lightweight moisture absorbs quickly into the hair and won’t transfer to your pillow. Refreshing eucalyptus relaxes the senses and leaves a soothing, calming aura.Directions for UseBefore bedtime, apply 1–2 pumps to damp or dry hair. Work through from the mid-lengths to the ends, paying special attention to dry and damaged areas. Use in the evening to transform your hair. No rinsing required.Ingredients Aqua/Water/Eau, Butylene Glycol, Dimethyl Isosorbide, Polysorbate 20, AMP-Acrylates/Allyl Methacrylate Copolymer, Niacinamide, Panthenol, Sodium PCA, Allantoin, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Glycerin, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Citric Acid, Dipotassium Glycyrrhizate, Sodium Lactate, Dextran, Arginine, Aspartic Acid, PCA, Acetyl Tetrapeptide-3, Trifolium Pratense (Clover) Flower Extract, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Glycine, Alanine, Pisum Sativum (Pea) Sprout Extract, Serine, Valine, Potassium Sorbate, Arctium Majus Root Extract, Arnica Montana Flower Extract, Ascorbic Acid, Calendula Officinalis Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Citrus Limon (Lemon) Peel Extract, Hedera Helix (Ivy) Leaf Extract, Isoleucine, Lamium Album Extract, Nasturtium Officinale Extract, Pinus Sylvestris Bud Extract, Proline, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract, Threonine, Biotin, Tocopheryl Acetate, Tropaeolum Majus Flower Extract, Histidine, Phenylalanine, Benzoic Acid, Chlorphenesin, Sodium Dehydroacetate, Limonene.

Content: 0.15 Liter (€546.67 / 1 Liter)

Regular price: €82.00
Skip product gallery

Similar Items

Oribe Beautiful Color Shampoo 250 ml
Oribe Beautiful Color Shampoo 250 ml

Oribe Beautiful Color Shampoo • 250 mlGentle cleansing shampoo. Protects color. Strengthens over-processed and chemically treated hair.ORIBE Shampoo For Beautiful Color is an exceptionally gentle cleansing shampoo for color-treated and chemically treated hair. The moisturizing formula helps maintain the vibrancy of hair color while protecting hair from the color-fading effects of the sun and environmental pollution.Directions for UseLather, relax, rinse.BenefitsMild cleansing shampoo Protects against color lossStrengthens over-processed and chemically treated hairProtects hair color from environmental factors and sunlightContents1x Oribe Beautiful Color Shampoo, 250 mlIngredientsAqua/Water/Eau, Sodium Lauroyl Methyl Isethionate, Lauryl Glucoside, Disodium Cocoamphodipropionate, Sodium Cocoyl Isethionate, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Propanediol, Parfum/Fragrance, Acrylates/Beheneth-25 Methacrylate Copolymer, Glycol Distearate, Dimethiconol, Sorbeth-230 Tetraoleate, Pentylene Glycol, Amodimethicone, Coconut Acid, Hydroxyacetophenone, Caprylyl Glycol, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Isethionate, Panthenol, Polyquaternium-7, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, C11-15 Pareth-7, Laureth-9, Glycerin, Decyl Glucoside, Ethylhexylglycerin, Sodium Benzoate, Trideceth-12, BHT, Sorbitan Laurate, Sodium Phytate, Oryza Sativa (Rice) Bran Extract, Phenoxyethanol, Quaternium-95, Acetic Acid, Butylene Glycol, Helianthus Annuus (Sunflower) Extract, Rice Oil Glycereth-8 Esters, Hydrolyzed Adansonia Digitata Seed Extract, Leontopodium Alpinum Extract, Stearic Acid, Styrax Benzoin Resin Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Tocopherol, Alcohol, Hydrolyzed Vegetable Protein, Kaempferia Galanga Root Extract, Potassium Sorbate, Cinnamidopropyltrimonium Chloride, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Oryza Sativa (Rice) Seed Protein, Citric Acid, Citrullus Lanatus (Watermelon) Fruit Extract, Phytic Acid, Benzyl Alcohol, Oryza Sativa (Rice) Extract, Gluconolactone, Potassium Benzoate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Citrulline, Litchi Chinensis Pericarp Extract, Moringa Oleifera Seed Extract, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Disodium Phosphate, Calcium Gluconate, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalool.

Content: 0.25 Liter (€216.00 / 1 Liter)

Regular price: €54.00
Oribe Eternal Curls Polish & Protect Oil 100ml
Oribe Eternal Curls Polish & Protect Oil 100ml

Oribe Eternal Curls Polish & Protect Oil 100 mlsmooths frizz and enhances natural curl definitionA luxurious nourishing oil for curls, waves and coils (curl types 2–4). Eternal Curls Polish & Protect Oil blends 17 deeply conditioning botanical oils – including castor, apricot and coconut oil – into a protective, antioxidant-rich elixir. This silky formula locks in moisture, strengthens the hair fibre and enhances curl definition while smoothing frizz and reducing breakage. Result: Nourished, protected curls with luminous shine and lasting softness. Consumer Results • 95% said it instantly locks in moisture* • 92% reported smoother, shinier curls** • 87% experienced enhanced curl definition* *Based on consumer testing (21 days, 102 participants, curl types 3–4) **Based on 14-day consumer testing Size: 100 mlIngredientsVitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Parfum/Fragrance, Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Peel Oil, Tocopherol, Citrullus Lanatus (Watermelon) Seed Oil, Ribes Nigrum (Black Currant) Seed Oil, Tocopherol, Aqua/Water/Eau, Jasminum Officinale (Jasmine) Oil, Citric Acid, Hexamethylindanopyran, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Limonene, Hexyl Cinnamal, Juniperus Virginiana Oil, Pinene, Linalyl Acetate, Citral, Linalool, Geranyl Acetate, Rose Ketones.

Content: 0.1 Liter (€580.00 / 1 Liter)

Regular price: €58.00
Oribe Gold Lust Repair & Restore Shampoo 250 ml
Oribe Gold Lust Repair & Restore Shampoo 250 ml

Oribe Gold Lust Repair & Restore Shampoo 250ml Reinigt das Haar auf sanfte Weise. Lässt das Haar jünger und gesünder aussehen. Stärkt jede einzelne Strähne von innen heraus.   ANWENDUNG Aufschäumen, relaxen, ausspülen.   BENEFITS • Reinigt das Haar auf sanfte Weise • Lässt das Haar jünger und gesünder Aussehen • Stärkt das Haar von innen heraus • Regeneriert und gleicht die Kopfhaut aus • Schützt das Haar vor Schädigung INHALT 250ml   INHALTSSTOFFE Aqua/Water/Eau, Sodium Lauroyl Methyl Isethionate, Sodium Cocoyl Isethionate, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Cocamide MIPA, Dimethicone, Capryloyl/Caproyl Methyl Glucamide, Lauroyl/Myristoyl Methyl Glucamide, Glycerin, Acrylates/Beheneth-25 Methacrylate Copolymer, Coconut Acid, Parfum/Fragrance, Sodium Lauroyl Lactylate, Sodium Lauroamphoacetate, Amodimethicone, Pentylene Glycol, Propanediol, Sodium Isethionate, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hydroxyacetophenone, Sodium Benzoate, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Polyquaternium-7, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Laureth-23, Laureth-4, Panthenol, Cetrimonium Chloride, Trideceth-15, Trideceth-3, BHT, Rice Oil Glycereth-8 Esters, Shea Butter Glycereth-8 Esters, Synthetic Fluorphlogopite, Silicone Quaternium-22, Sorbitol, Phenoxyethanol, Salicylic Acid, Quaternium-95, Citric Acid, Caffeine, Citrullus Lanatus (Watermelon) Seed Oil, Dipropylene Glycol, Polyglyceryl-3 Caprate, Butylene Glycol, Alcohol, Cocamidopropyl Betaine, Acetic Acid, Chondrus Crispus Extract, Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract, Jasminum Officinale (Jasmine) Flower Extract, Ribes Nigrum (Black Currant) Fruit Extract, Cystine Bis-PG-Propyl Silanetriol, Hydrolyzed Vegetable Protein PG-Propyl Silanetriol, Hydrolyzed Vegetable Protein, Niacinamide, Palmitamidopropyltrimonium Chloride, Santalum Album (Sandalwood) Extract, Leontopodium Alpinum Extract, Tin Oxide, Vegetable Amino Acids, Cupressus Sempervirens Seed Extract, Potassium Sorbate, Oryza Sativa (Rice) Seed Protein, Camellia Sinensis Leaf Extract, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Phytic Acid, Oryza Sativa (Rice) Extract, Gluconolactone, Adansonia Digitata Seed Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Biotin, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Litchi Chinensis Pericarp Extract, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Sodium Hydroxide, Sorbeth-230 Tetraoleate, Decyl Glucoside, Calcium Gluconate, Sorbitan Laurate, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalool, CI 77891 (Titanium Dioxide).

Content: 0.25 Liter (€272.00 / 1 Liter)

Regular price: €68.00
Oribe Signature Shampoo 250 ml
Oribe Signature Shampoo 250 ml

Oribe Signature Shampoo 250 mlA rich, cleansing shampoo for daily use. Doesn’t weigh hair down. Repairs and protects.How to useLather, pamper, rinse.Benefits• Nourishing, intensive shampoo• Weightless• Repairs and protects• High-quality ingredientsContents1x Oribe Signature Shampoo, 250 mlIngredients Aqua/Water/Eau, Sodium Lauroyl Methyl Isethionate, Sodium Cocoyl Isethionate, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Cocamide MIPA, Capryloyl/Caproyl Methyl Glucamide, Lauroyl/Myristoyl Methyl Glucamide, Acrylates Crosspolymer-4, Polyglyceryl-3 Laurate, Polysorbate 20, Sorbeth-230 Tetraoleate, Parfum/Fragrance, Sodium Lauroamphoacetate, Pentylene Glycol, Propanediol, Coconut Acid, Propylene Glycol, Hydroxyacetophenone, Caprylyl Glycol, Sodium Isethionate, Decyl Glucoside, Glycerin, Sodium Benzoate, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Panthenol, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Sorbitan Laurate, Polyquaternium-7, BHT, Butylene Glycol, Rice Oil Glycereth-8 Esters, Coconut Oil Glycereth-8 Esters, Sorbitol, Citrullus Lanatus (Watermelon) Seed Oil, Citric Acid, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Protein, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Extract, Hydrolyzed Vegetable Protein PG-Propyl Silanetriol, Hydrolyzed Jojoba Protein, Hydrolyzed Rice Protein, Phenoxyethanol, Leontopodium Alpinum Extract, Oryza Sativa (Rice) Seed Protein, Hydrolyzed Vegetable Protein, Kaempferia Galanga Root Extract, Phytic Acid, Oryza Sativa (Rice) Extract, Quaternium-95, Cinnamidopropyltrimonium Chloride, Potassium Sorbate, Gluconolactone, Litchi Chinensis Pericarp Extract, Moringa Oleifera Seed Extract, Disodium Phosphate, Potassium Benzoate, Tetrasodium EDTA, Sodium Hydroxide, Calcium Gluconate, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalool.

Content: 0.25 Liter (€196.00 / 1 Liter)

Regular price: €49.00