Maskenbildner
Skip to main content Skip to search Skip to main navigation

Product information "Oribe Signature Conditioner Travel 50 ml"

ORIBE Signature Conditioner • Travel Size 50ml

Oribe Signature Conditioner is a luxurious daily Oribe conditioner designed to deliver rich hydration without weighing the hair down. Oribe presents it as a high-performance conditioner that repairs and protects while keeping the hair smooth, manageable and easy to comb throughout the day. The formula is built to combine moisture, softness and shine with a light, elegant finish.

Within the Oribe Signature collection, this conditioner is the classic care step for hair that needs a balanced combination of hydration, protection and softness. It is especially appealing when the hair should feel polished, healthy and controlled without becoming heavy or overloaded. That makes Oribe Signature Conditioner a strong choice for anyone looking for luxurious Oribe hair care, an elegant everyday conditioner, or a premium conditioning formula with protective benefits.

✨ Moisture with a lightweight feel
Oribe describes this conditioner as intensive yet weightless. That balance is exactly what gives it broad appeal: the hair feels nourished and smoother while still keeping movement and softness. This makes Oribe Signature Conditioner suitable for many hair types, especially when the goal is a glossy, manageable and refined result.

🌿 Care-focused Signature ingredients
The official product page highlights the Oribe Signature Complex with watermelon, lychee and edelweiss, designed to help protect the hair from oxidative stress, sun-related ageing and the breakdown of natural keratin. The formula is further supported by macadamia nut oil for softness and antioxidant care, sweet almond protein to help smooth and support elasticity, and hydrolyzed vegetable protein to strengthen damaged hair and protect the surface of the hair shaft. This gives the conditioner a refined position within a premium Oribe care ritual.

💛 Ideal within the Signature ritual
Oribe Signature Conditioner works especially well when paired with Oribe Signature Shampoo. While the shampoo cleanses and prepares the hair, the conditioner completes the ritual with moisture, softness and protection. 

✨ HYDRATE. SMOOTH. PROTECT.

Hydrate – delivers rich moisture to the hair.
Smooth – improves softness and combability.
Protect – helps defend the hair against external stress.

Oribe Signature Conditioner is ideal for anyone looking for a luxurious Oribe conditioner, a premium everyday conditioning treatment, a hydrating conditioner without heaviness, or elegant Oribe hair care with shine and protection.

🕊 Application

Massage into freshly washed hair, leave on for at least one minute, then rinse thoroughly. Oribe recommends it as a daily conditioning step for moisture, softness and protection.

Skip product gallery

Accessory Items

Oribe Gold Lust Transformative Masque 150 ml
Oribe Gold Lust Transformative Masque 150 ml

Content: 0.15 Liter (€533.33 / 1 Liter)

Regular price: €80.00
Oribe Serene Scalp Densifying Treatment Spray 125 ml
Oribe Serene Scalp Densifying Treatment Spray 125 ml

Content: 0.15 Liter (€580.00 / 1 Liter)

Regular price: €87.00
Oribe Gold Lust Restorative Night Crème for Hair 150 ml
Oribe Gold Lust Restorative Night Crème for Hair 150 ml

Content: 0.15 Liter (€546.67 / 1 Liter)

Regular price: €82.00
Skip product gallery

Accessory Items

Oribe Gold Lust Transformative Masque 150 ml
Oribe Gold Lust Transformative Masque 150 ml

Oribe Gold Lust Transformative Masque 150 ml Rekonstruiert und kräftigt jede Faser. Stärkt die Schuppenschicht und füllt Schwachstellen auf. Verbessert die Elastizität und lässt das Haar jugendlich aussehen. AnwendungEinmassieren, einwirken lassen, so lange du möchtest, ausspülen. Benefits• Spendet intensive Nährstoffe und Pflege• Baut wieder auf und stärkt jede Faser• Kräftigt die Haarwurzel und füllt schwache Stellen wieder auf• Verbessert die Elastizität • Gibt überstrapaziertem Haar seine jugendliche Form zurückLieferumfang1x Oribe Gold Lust Transformative Masque, 150 ml InhaltsstoffeAqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Stearamidopropyl Dimethylamine, Cetyl Esters, Amodimethicone, Glycerin, Propanediol, Phenoxyethanol, Hydrogenated Ethylhexyl Olivate, Parfum/Fragrance, Caprylyl Glycol, Isopropyl Alcohol, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Stearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Ethylhexylglycerin, Cetrimonium Chloride, Polysorbate 60, Benzyl Alcohol, Panthenol, Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables, Potassium Sorbate, Chlorphenesin, Sodium Benzoate, Disodium EDTA, C11-15 Pareth-7, Laureth-9, Trideceth-15, Trideceth-3, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, BHT, Trideceth-12, Polysilicone-15, Jojoba Esters, Quaternium-95, Citric Acid, Acetic Acid, Adansonia Digitata Seed Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Caffeine, Citrullus Lanatus (Watermelon) Seed Oil, Moringa Oleifera Seed Oil, Butylene Glycol, Alcohol, Camellia Sinensis Leaf Extract, Chondrus Crispus Extract, Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract, Jasminum Officinale (Jasmine) Flower Extract, Ribes Nigrum (Black Currant) Fruit Extract, Cystine Bis-PG-Propyl Silanetriol, Hydrolyzed Vegetable Protein PG-Propyl Silanetriol, Hydrolyzed Vegetable Protein, Niacinamide, Santalum Album (Sandalwood) Extract, Leontopodium Alpinum Extract, Tocopherol, Vegetable Amino Acids, Cupressus Sempervirens Seed Extract, Oryza Sativa (Rice) Seed Protein, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Phytic Acid, Oryza Sativa (Rice) Extract, Gluconolactone, Biotin, Litchi Chinensis Pericarp Extract, Moringa Oleifera Seed Extract, Disodium Phosphate, Calcium Gluconate, Limonene, Hexyl Cinnamal.

Content: 0.15 Liter (€533.33 / 1 Liter)

Regular price: €80.00
Oribe Serene Scalp Densifying Treatment Spray 125 ml
Oribe Serene Scalp Densifying Treatment Spray 125 ml

ORIBE Serene Scalp Densifying Treatment Spray 125 ml Ultra-lightweight treatment for thinning hair – for more volume, fullness and denser-looking hair The ORIBE Serene Scalp Densifying Treatment Spray is an ultra-lightweight scalp treatment designed for thinning hair. It instantly adds volume at the roots and, with regular use, helps hair look denser over the course of three months. At the same time, the formula refreshes, hydrates and revitalizes the scalp. The fragrance-free treatment is designed to be used after every wash. Lightweight formula for fuller-looking hair The formula combines Capixyl™, a biomimetic peptide with red clover extract, with pea sprout extract and densifying polymers. Capixyl™ helps promote fuller, thicker and healthier-looking hair. Pea sprout extract helps restore elasticity and strengthen the hair, while densifying polymers provide immediate volume, body and density. Benefits Designed for thinning hair Instantly adds volume at the roots Helps create fuller and denser-looking hair with regular use Refreshes, hydrates and revitalizes the scalp With Capixyl™, pea sprout extract and densifying polymers Provides antioxidant protection against free-radical and environmental damage Fragrance-free Ultra-lightweight texture How to use Mist directly onto the scalp in clean, damp hair. Style as usual. For best results, use after every wash. The formula instantly plumps the hair at the roots and helps create denser-looking strands over the course of three months. Contents1 × ORIBE Serene Scalp Densifying Treatment Spray, 125 ml Ingredients Aqua/Water/Eau, Butylene Glycol, Dimethyl Isosorbide, Polysorbate 20, AMP-Acrylates/Allyl Methacrylate Copolymer, Niacinamide, Panthenol, Sodium PCA, Allantoin, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Glycerin, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Citric Acid, Dipotassium Glycyrrhizate, Sodium Lactate, Dextran, Arginine, Aspartic Acid, PCA, Acetyl Tetrapeptide-3, Trifolium Pratense (Clover) Flower Extract, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Glycine, Alanine, Pisum Sativum (Pea) Sprout Extract, Serine, Valine, Potassium Sorbate, Arctium Majus Root Extract, Arnica Montana Flower Extract, Ascorbic Acid, Calendula Officinalis Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Citrus Limon (Lemon) Peel Extract, Hedera Helix (Ivy) Leaf Extract, Isoleucine, Lamium Album Extract, Nasturtium Officinale Extract, Pinus Sylvestris Bud Extract, Proline, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract, Threonine, Biotin, Tocopheryl Acetate, Tropaeolum Majus Flower Extract, Histidine, Phenylalanine, Benzoic Acid, Chlorphenesin, Sodium Dehydroacetate, Limonene.

Content: 0.15 Liter (€580.00 / 1 Liter)

Regular price: €87.00
Oribe Gold Lust Restorative Night Crème for Hair 150 ml
Oribe Gold Lust Restorative Night Crème for Hair 150 ml

Oribe Gold Lust Restorative Night Cream for Hair 150 ml A regenerating night cream for your hair. Powerful biomimetic lupine flower peptides and revitalizing eucalyptus extract work in harmony in this leave-in nighttime ritual to deeply repair and restore hair while enveloping the senses in a soothing, calming aura. Hair is transformed into ultra-soft, silky strands with a youthful shine. Wake up to hair that’s revitalized with every dawn.Intensively repairs even extremely damaged hair, leaving it healthy, shiny, and more youthful-looking.Transforms and regenerates every single hair fiber, ensuring your hair is softer and smoother in the morning.Helps repair split ends overnight and prevent future damage.Lightweight moisture absorbs quickly into the hair and won’t transfer to your pillow. Refreshing eucalyptus relaxes the senses and leaves a soothing, calming aura.Directions for UseBefore bedtime, apply 1–2 pumps to damp or dry hair. Work through from the mid-lengths to the ends, paying special attention to dry and damaged areas. Use in the evening to transform your hair. No rinsing required.Ingredients Aqua/Water/Eau, Butylene Glycol, Dimethyl Isosorbide, Polysorbate 20, AMP-Acrylates/Allyl Methacrylate Copolymer, Niacinamide, Panthenol, Sodium PCA, Allantoin, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Glycerin, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Citric Acid, Dipotassium Glycyrrhizate, Sodium Lactate, Dextran, Arginine, Aspartic Acid, PCA, Acetyl Tetrapeptide-3, Trifolium Pratense (Clover) Flower Extract, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Glycine, Alanine, Pisum Sativum (Pea) Sprout Extract, Serine, Valine, Potassium Sorbate, Arctium Majus Root Extract, Arnica Montana Flower Extract, Ascorbic Acid, Calendula Officinalis Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Citrus Limon (Lemon) Peel Extract, Hedera Helix (Ivy) Leaf Extract, Isoleucine, Lamium Album Extract, Nasturtium Officinale Extract, Pinus Sylvestris Bud Extract, Proline, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract, Threonine, Biotin, Tocopheryl Acetate, Tropaeolum Majus Flower Extract, Histidine, Phenylalanine, Benzoic Acid, Chlorphenesin, Sodium Dehydroacetate, Limonene.

Content: 0.15 Liter (€546.67 / 1 Liter)

Regular price: €82.00
Skip product gallery

Similar Items

Oribe Signature Conditioner 200 ml
Oribe Signature Conditioner 200 ml

ORIBE Signature Conditioner • 200 mlOribe Signature Conditioner is a luxurious daily Oribe conditioner designed to deliver rich hydration without weighing the hair down. Oribe presents it as a high-performance conditioner that repairs and protects while keeping the hair smooth, manageable and easy to comb throughout the day. The formula is built to combine moisture, softness and shine with a light, elegant finish. Within the Oribe Signature collection, this conditioner is the classic care step for hair that needs a balanced combination of hydration, protection and softness. It is especially appealing when the hair should feel polished, healthy and controlled without becoming heavy or overloaded. That makes Oribe Signature Conditioner a strong choice for anyone looking for luxurious Oribe hair care, an elegant everyday conditioner, or a premium conditioning formula with protective benefits. Moisture with a lightweight feel Oribe describes this conditioner as intensive yet weightless. That balance is exactly what gives it broad appeal: the hair feels nourished and smoother while still keeping movement and softness. This makes Oribe Signature Conditioner suitable for many hair types, especially when the goal is a glossy, manageable and refined result. Care-focused Signature ingredients The official product page highlights the Oribe Signature Complex with watermelon, lychee and edelweiss, designed to help protect the hair from oxidative stress, sun-related ageing and the breakdown of natural keratin. The formula is further supported by macadamia nut oil for softness and antioxidant care, sweet almond protein to help smooth and support elasticity, and hydrolyzed vegetable protein to strengthen damaged hair and protect the surface of the hair shaft.  Ideal within the Signature ritual Oribe Signature Conditioner works especially well when paired with Oribe Signature Shampoo. While the shampoo cleanses and prepares the hair, the conditioner completes the ritual with moisture, softness and protection. HYDRATE. SMOOTH. PROTECT. Hydrate – delivers rich moisture to the hair. Smooth – improves softness and combability. Protect – helps defend the hair against external stress. Oribe Signature Conditioner is ideal for anyone looking for a luxurious Oribe conditioner, a premium everyday conditioning treatment, a hydrating conditioner without heaviness, or elegant Oribe hair care with shine and protection. Application Massage into freshly washed hair, leave on for at least one minute, then rinse thoroughly. Oribe recommends it as a daily conditioning step for moisture, softness and protection.IngredientsAqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, C15-19 Alkane, Stearyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Dimethicone, Isododecane, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Behentrimonium Methosulfate, Parfum/Fragrance, Steareth-2, Steareth-21, Glycerin, Cetyl Esters, Cetrimonium Chloride, Chlorphenesin, Hydroxyethylcellulose, Dimethiconol, Sorbic Acid, Benzophenone-4, Panthenol, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Disodium EDTA, Cinnamidopropyltrimonium Chloride, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Protein, Butylene Glycol, Hydrolyzed Jojoba Protein, Hydrolyzed Rice Protein, Citric Acid, Hydrolyzed Vegetable Protein PG-Propyl Silanetriol, Hydrolyzed Vegetable Protein, Phospholipids, Kaempferia Galanga Root Extract, Disodium Phosphate, Polysorbate 60, Leontopodium Alpinum Flower/Leaf Extract, Ascorbyl Palmitate, Sodium Benzoate, Citrullus Lanatus (Watermelon) Fruit Extract, Tocopherol, Potassium Sorbate, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Sodium Phosphate, Citrulline, Tocopheryl Acetate, Litchi Chinensis Pericarp Extract, Moringa Oleifera Seed Extract, Ethylhexylglycerin, Retinyl Palmitate, Sodium Hydroxide, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool.

Content: 0.2 Liter (€260.00 / 1 Liter)

Regular price: €52.00
Oribe Gold Lust Repair & Restore Conditioner 200 ml
Oribe Gold Lust Repair & Restore Conditioner 200 ml

Oribe Gold Lust Repair & Restore Conditioner 200 mlSpendet Feuchtigkeit und sorgt für jugendlich wirkendes, lockeres Haar. Glättet die Schuppenschicht für besonders weiches Haar. Schließt Feuchtigkeit im Haar ein, um es zu reparieren und zu kräftigen. AnwendungDie Pflegeformel einmassieren, für mindestens eine Minute einwirken lassen und ausspülen. Benefits• Spendet Feuchtigkeit und sorgt für jugendlich wirkendes Haar, ohne zu beschweren• Glättet die Schuppenschicht für besonders weiches Haar• Schließt Feuchtigkeit im Haar ein, um es zu reparieren und zu stärken• Schützt vor zukünftigen Schädigungen • Hilft, Haarspliss zu vermeidenLieferumfang1x Oribe Gold Lust Repair & Restore Conditioner, 200 ml InhaltsstoffeAqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Dimethicone, Cetyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Amodimethicone, Hydrogenated Ethylhexyl Olivate, Cetyl Esters, Propanediol, Parfum/Fragrance, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Isopropyl Alcohol, Polysorbate 60, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Ethylhexylglycerin, Dimethiconol, Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables, Benzyl Alcohol, Hydroxyethylcellulose, Potassium Sorbate, Chlorphenesin, Sodium Benzoate, Panthenol, Glycerin, Disodium EDTA, C11-15 Pareth-7, Laureth-9, Cetrimonium Chloride, Trideceth-15, Trideceth-3, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, BHT, Trideceth-12, Polysilicone-15, Jojoba Esters, Quaternium-95, Acetic Acid, Citric Acid, Adansonia Digitata Seed Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Caffeine, Citrullus Lanatus (Watermelon) Seed Oil, Moringa Oleifera Seed Oil, Butylene Glycol, Alcohol, Camellia Sinensis Leaf Extract, Chondrus Crispus Extract, Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract, Jasminum Officinale (Jasmine) Flower Extract, Ribes Nigrum (Black Currant) Fruit Extract, Cystine Bis-PG-Propyl Silanetriol, Hydrolyzed Vegetable Protein PG-Propyl Silanetriol, Hydrolyzed Vegetable Protein, Niacinamide, Santalum Album (Sandalwood) Extract, Disodium Phosphate, Leontopodium Alpinum Extract, Tocopherol, Vegetable Amino Acids, Cupressus Sempervirens Seed Extract, Oryza Sativa (Rice) Seed Protein, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Phytic Acid, Oryza Sativa (Rice) Extract, Sodium Phosphate, Gluconolactone, Biotin, Litchi Chinensis Pericarp Extract, Moringa Oleifera Seed Extract, Sodium Hydroxide, Calcium Gluconate, Limonene, Hexyl Cinnamal.

Content: 0.2 Liter (€352.50 / 1 Liter)

Regular price: €70.50
Oribe Eternal Curls Intense Conditioner 200 ml
Oribe Eternal Curls Intense Conditioner 200 ml

Oribe Eternal Curls Intense Conditioner 200 ml Intensive Care for Curls & DreadsA deeply nourishing conditioner for curls, coils and textured hair (curl types 2–4). Eternal Curls Intense Conditioner delivers instant hydration, repairs damage and detangles effortlessly — leaving hair ultra-soft, smooth and silky. The rich formula strengthens the hair fibre while protecting against heat damage, environmental stress and colour-fading factors. Frizz is visibly reduced and curl definition enhanced. Result: Silky-soft, nourished curls without tangles. Benefits • Deep hydration • Repairs & strengthens • Instant detangling • Frizz control • Ideal for curls & coils Ingredients Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Cetyl Alcohol, Amodimethicone, Hydrogenated Ethylhexyl Olivate, Parfum/Fragrance, Cetyl Esters, Isododecane, Propanediol, Phenoxyethanol, Stearamine Oxide, Isopropyl Alcohol, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Ethylhexylglycerin, Polysorbate 6, Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables, Hydroxyethylcellulose, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Panthenol, Tetrasodium EDTA, C11-15 Pareth-7, Caprylyl Glycol, Laureth-9, Jojoba Esters, Cetrimonium Chloride, Trideceth-15, Trideceth-3, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Glycerin, BHT, Trideceth-12, Polysilicone-15, Shorea Stenoptera Seed Butter, Quaternium-95, Acetic Acid, Citric Acid, Moringa Oleifera Seed Oil, Prunus Domestica Seed Oil, Alcohol, Octocrylene, Disodium Phosphate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Tocopherol, Sodium Phosphate, Butylene Glycol, Cystine Bis-PG-Propyl Silanetriol, Hydrolyzed Vegetable Protein PG-Propyl Silanetriol, Hydrolyzed Vegetable Protein, Tocopheryl Acetate, Leontopodium Alpinum Extract, Amber Extract, Citrullus Lanatus (Watermelon) Fruit Extract, Sodium Hydroxide, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Oryza Sativa (Rice) Seed Protein, Phytic Acid, Oryza Sativa (Rice) Extract, Citrulline, Disodium EDTA, Gluconolactone, Litchi Chinensis Pericarp Extract, Moringa Oleifera Seed Extract, Calcium Gluconate, Limonene, Hexyl Cinnamal.

Content: 0.2 Liter (€345.00 / 1 Liter)

Regular price: €69.00
Oribe Eternal Curls Priming Lotion Leave-In Conditioning Detangler 250 ml
Oribe Eternal Curls Priming Lotion Leave-In Conditioning Detangler 250 ml

ORIBE Priming Lotion Leave-In Conditioning Detangler • 250 ml A silky, silicone-free leave-in conditioner and detangler for wavy, curly and coily hair. ORIBE Priming Lotion prepares the hair for styling, makes detangling easier and leaves the hair soft and manageable. The nourishing formula moisturises and smooths the hair while helping reduce breakage during combing. It also provides heat protection and helps protect the hair from dryness. Suitable for Curl Types 2–4. Conditioning, detangling and styling preparation A blend of Murumuru, Mango and Cocoa Seed Butters conditions and smooths the hair. Jojoba, Avocado and Olive Oils support softness and moisture retention. The ORIBE Signature Complex, featuring Watermelon, Lychee and Edelweiss, complements the formula and helps protect the hair from environmental stress. Application Work through damp hair from roots to ends. Comb through with your fingers or a wide-tooth comb. It can also be used on dry hair to refresh curls and restore moisture between washes. Combine ORIBE Priming Lotion Leave-In Conditioning Detangler with ORIBE Curl Gloss Hydration & Hold as a preparation step for defined curls. For additional nourishment and shine, pair it with ORIBE Eternal Curls Polish & Protect Oil. Explore the complete ORIBE hair care and styling collection at maske berlin.Contents1 × ORIBE Priming Lotion Leave-In Conditioning Detangler, 250 ml Ingredients Aqua/Water/Eau, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Butylene Glycol, Isoamyl Laurate, Quaternium-91, Parfum/Fragrance, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Astrocaryum Murumuru Seed Butter, Mangifera Indica (Mango) Seed Butter, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Theobroma Grandiflorum Seed Butter, Citrullus Lanatus (Watermelon) Fruit Extract, Litchi Chinensis Fruit Extract, Leontopodium Alpinum Flower/Leaf Extract, Hydrolyzed Pea Protein, Arginine, Aspartic Acid, PCA, Sodium PCA, Sodium Lactate, Glycine, Alanine, Serine, Valine, Isoleucine, Proline, Threonine, Histidine, Phenylalanine, Behentrimonium Chloride, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Myristyl Myristate, Myristyl Laurate, Hydroxyethylcellulose, Citric Acid, Polysorbate 60, Disodium Phosphate, Sodium Phosphate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citral.

Content: 0.25 Liter (€196.00 / 1 Liter)

Regular price: €49.00